22-річна ірпінчанка Ірина Коляденко пройшла у фінал чемпіонату Європи з вільної боротьби, який проходить у Варшаві (Польща).

22 квітня на  борців сьомому килимі півфіналі ірпінчанка  перемогла спорстменку з Росії Валерію Коблову – срібну призерку Олімпійських ігор 2016 року, чемпіонку Європи та призерку чемпіонатів світу.

Сутичка у вазі 62 кг завершилася рахунком 5:2, на користь Ірини Коляденко.

«Наша неймовірна борчиня Ірина Коляденко сьогодні на чемпіонаті Європи з вільної боротьби у принциповій сутичці здолала росіянку, яка, до речі, є віце-чемпіонкою Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро, і виходить у фінал! Вже завтра Іра буде боротися за медаль найвищої проби з угорською борчинею. Тримаймо кулаки всією громадою!» – з гордістю повідомив очільник Ірпеня Олександр Маркушин.

До слова, Ірина Коляденко – майстер спорту України міжнародного класу, віце-чемпіонка світу, бронзова призерка світових першостей і чемпіонату Європи, кількаразова чемпіонка України, володарка Кубка України. У березня цього року спортсменка з Ірпеня здобула довгоочікувану перепустку на Олімпійські ігри у Токіо-2021.